Įgūdžių akademija – ,,minkštųjų“ kompetencijų tobulinimo bei karjeros valdymo gebėjimų vystymo programa studentams. Dėl vykstančių pokyčių darbo rinkoje, siekiant būti konkurencingais ir sėkmingai vystyti karjerą, reikalinga nuolat tobulėti, įgyti naujų kompetencijų, tobulinti turimas. MRU siekia atliepti studentų ir darbdavių poreikius, suteikiant galimybes ne tik įgyti pasirinktos studijų programos srities žinių ir gebėjimų, tačiau ir bendrų kompetencijų, kurios padės sėkmingai integruotis darbo rinkoje ir prisitaikyti prie pokyčių. Siūlomus mokymus sėkmingos karjeros vystymui – „Mikrokredencialų mokymai” – gali rasti ČIA
Mokymų sritys: lyderystė, kūrybingumas, asmeninis efektyvumas, asmeninės karjeros valdymas, streso valdymas ir kt.
Vienai temai skiriamos 8 ak. val. mokymų su dėstytoju ir 19 ak. val. savarankiško darbo.
Sėkmingai baigus mokymus išduodamas pažymėjimas, skaitmeninis ženkliukas ir įgyjamas mikrokredencialas (1 ECTS).
Mokymai vyksta grupėje (iki 15 studentų). Mokymus veda MRU dėstytojai, kviestiniai svečiai atitinkamų sričių praktikai ir ekspertai, užduotis gali pateikti alumnai ir socialiniai partneriai. MRU Mikrokredecialų – įgūdžių akademijos mokymai yra nemokami MRU studentams.
Kviečiame sekti naujienas ir registruotis!
Skaitmeninių ženkliukų programa – karjeros, tobulėjimo studijuojamoje srityje ir bendrųjų kompetencijų ugdymo programa, kuri sudaro sąlygas MRU studentams įgyti ir tobulinti žinias ir gebėjimus dalyvaujant akademinėse, savanorystės, mentorystės, karjeros vystymo, papildomo mokymosi bei kitose veiklose ir įgyti tai patvirtinantį skaitmeninį ženkliuką – įgytų žinių ir gebėjimų įrodymą. Siek savo karjeros tikslų, tobulėk ir drąsiai ženk savo svajonių link!
Programa „Neformalusis ugdymas” įgyvendinama platformoje www.edu.mruni.eu. Kviečiame registruotis ir kaupti kompetencijas patvirtinančius ženkliukus!
Kaip pradėti naudotis?
- Registruokis https://edu.mruni.eu/ platformoje arba parsisiųsk į savo telefoną mobiliąją aplikaciją „Badge Wallet“.
- Susikurk paskyrą naudodamas MRU el. paštą. Jeigu prie sistemos prisijungei su kitu el. paštu, kol studijuoji, nustatyk MRU el. paštą kaip pagrindinį, o asmeninį – kaip papildomą. Asmeninis el. paštas bus reikalingas, kad galėtum prisijungti prie platformos ar mobiliosios aplikacijos ir neprarastum gautų skaitmeninių ženkliukų bei sertifikatų, kai baigsi studijas ir tapsi MRU alumnu(-e).
- Nustatymuose įrašyk savo pilną tikrą vardą ir pavardę. Šitie duomenys bus reikalingi, jeigu gausi sertifikatą.
- Dalyvauk veiklose, pateik įrodymus, sulauk jų patvirtinimo ir gauk skaitmeninius ženkliukus.
Kaip gali gauti skaitmeninius ženkliukus?
- Skaitmeninius ženkliukus galėsi įgyti savarankiškai, dalyvaudamas renginiuose, kurių organizatoriai pateiks nuskenuoti QR kodą, arba pagal instrukciją, kuri nurodyta prie kiekvieno skaitmeninio ženkliuko aprašymo https://edu.mruni.eu/
- Skaitmeninius ženkliukus gali gauti per veiklos koordinatorių, kuris patvirtins tavo dalyvavimą tam tikroje veikloje (veiklų sąrašas išvardintas apačioje).
Skaitmeninių ženkliukų nauda ir pripažinimas pasaulyje
Skaitmeninį veiklų ženkliuką, kaip patvirtinimą gali gauti už:
- Dalyvavimą Mykolo Romerio universiteto studentų atstovybės (toliau MRUSA) veiklose – esi Grupės koordinatorius (grupės vadas), Studijų krypčių komiteto (SKK) studentų atstovas, akademinio padalinio Tarybos studentų atstovas, Universiteto Senato studentų atstovas, MRUSA narys, MRUSA Prezidentas, MRUSA prezidiumo narys, MRUSA valdybos pirmininkas, Mentorystės programoje dalyvaujantis mentorius;
- Dalyvavimą karjeros renginyje;
- Dalyvavimą papildomuose mokymuose;
- MRU atstovavimą sporto varžybose ir turnyruose;
- Mokslinę veiklą – pranešimą mokslinėje konferencijoje, mokslinio straipsnio parengimą ir kt.;
- Dalyvavimą mentorystės programoje;
- Meninę ir kultūrinę veiklą;
- Dalyvavimą tarptautiniuose renginiuose.
Dalyvauk programoje, tobulink savo lyderystės, komandinio darbo, planavimo, bendravimo, kūrybiškumo ir kitus įgūdžius, kaupk savo skaitmeninį kompetencijų aplanką!
Ši skaitmeninių ženkliukų sistema yra naudinga tuo, jog atliekant neformalias veiklas universitete, studentai įgyja minkštųjų gebėjimų, tokių kaip komunikacija, lyderystė, kūrybiškumas, komandinis darbas, laiko planavimas, ir kitus įgūdžius. Šių gebėjimų ypatingai ieško šiandieniniai darbdaviai, todėl neabejojame, kad šie įgūdžiai pravers ieškant darbo.